Ana Sayfa / Haber
Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinden Rektörümüze Ziyaret 1130 defa okundu    

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aydoğdu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte üniversitemize gelerek Rektörümüz Prof. Dr. Cemil Çelik'i ziyaret ettiler.

Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz'ında hazır bulunduğu ziyarette konuşan Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aydoğdu, İnönü Üniversitesi ve Turgut Özal Tıp Merkezinde kaydedilen gelişmeleri çok başarılı bulduklarını, özelliklede karaciğer naklinde sağlanan başarıyla Üniversitemizin dünyada bir marka haline gelmesinin ayrı bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Başkan Aydoğdu sağlanan tüm bu başarılardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Cemil Çelik ve Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz'a teşekkür plaketi takdim etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Cemil Çelik gelenek, görenek ve kültür yapımız ile çok da farklı olmayan ancak ortak değerlerimiz üzerinde birlikteliğimizin her zaman sorgulanamayacak kadar sağlam olduğu memleketimiz insanının duyarlılığı ve desteği bizleri her zaman başarıya ulaştıracaktır, ifadelerini kullandı. Rektör Prof. Dr. Çelik Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğine göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

 
Spam Traps