Ana Sayfa / Haber
Yeşiltepelilerden Rektörümüz Prof. Dr. Cemil Çelik'e Ziyaret 1487 defa okundu    

Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİL-DER) Başkanı Mümtaz Toy ve derneğin yönetim kurulu üyeleri H. Bekir Doğan, Azmi Özpolat, Metin Yahşi, Vehbi Temizer, Tuba Andaç Ersoy, Milli Egemenlik Ortaokulu Müdürü Zeki Altunkaya ve Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Muhtarı Ahmet Temelli Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Yeşiltepe Eğitim Derneği Başkanı Mümtaz Toy, "Malatyamızın gözbebeği olan Üniversitemizin marka üniversiteler arasında hızlıca yer alması çok önemlidir. Gerek eğitim gerekse sağlık alanında gerçekleştirdiği önemli atılımlarla uluslararasılaşan bir üniversite hüviyetine bürünmesi bizleri onurlandırmaktadır. Bu gelişmelerin yanında Üniversitenin şehirle, dolayısıyla halkıyla kaynaşmasının beraberinde huzur ve güven ortamını da tesis ettiğini görmekteyiz. Tüm bu olumlu gelişmelerde Rektörümüzün yönetim anlayışının önemli rol oynadığını düşünüyoruz. Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİL-DER) olarak, Üniversitemizle eğitim, sağlık ve kültürel alanlarda işbirliği kurarak çeşitli faaliyetlerde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette bizlere desteğini esirgemeyen Sayın Rektörümüze teşekkür ederiz." dedi.

Yeşiltepe Eğitim Deneği yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, tahsil hayatının bir döneminin Yeşiltepe'de geçtiğini, kendisini aynı zamanda bir Yeşiltepeli olarak gördüğünü söyledi. Rektör Prof. Dr. Çelik, "Üniversitemiz sivil toplum örgütleriyle eğitim, kültür, sağlık ve daha birçok alanda ilişkilerini güçlendirmiş ve daha da güçlendirecektir. Bu bağlamda YEŞİL-DER'in talepleri de değerlendirmeye alınacaktır." dedi.

 
Spam Traps