Ana Sayfa / Haber
CNN TÜRK İnönü Üniversitesi`nde 1276 defa okundu    

CNN TÜRK, "Anadolu'da Yarın Toplantıları" Malatya buluşması kapsamında İnönü Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği ve canlı yayınladığı programlarında gençlerle İK yöneticilerini bir araya geldi.

İnönü Üniversitesi'nde gerçekleşen program, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'in açılış konuşması ile başladı. CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Emin Çapa'nın "Emin Çapa ile Yarına Hazır Olmak" konulu sunumunun ardından, yine Emin Çapa moderatörlüğünde yapılan panelde; iş dünyasından İK yöneticileri, gençler kariyerlerini nasıl planlamalı, iyi bir kariyer için nasıl hazırlanmalı, Türkiye'nin büyük şirketleri nasıl eleman alıyor, dev şirketlerde iyi bir kariyer nasıl yapılır sorularına cevaplar verdiler. Panelin ardından panelistlerle öğrenciler işe alım mülakat uygulamaları yaptılar.

Anadolu'da Yarın Programının  sonunda Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa'nın  konuğu olarak yapılan canlı bağlantı ile  İnönü Üniversitesindeki gelişmeleri anlattı.

CNN TÜRK  "Anadolu'da Yarın Toplantıları" Malatya buluşması kapsamında ayrıca Turgut Özal Tıp Merkezinde Bugün ve Güne Merhaba programlarına canlı olarak bağlantılar gerçekleştirdi.

Program sunucusu Göksel Göksu'nun konuğu olan Karaciğer Nakli Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz Turgut Özal Tıp Merkezinde yapılan karaciğer nakilleriyle ilgili bilgiler verdi.

Video için tıklayın flowplayer("player2", {src:"http://www.inonu.edu.tr/video/flowplayer-3.0.5.swf", width:352, height:288}); Video için tıklayın flowplayer("player2", {src:"http://www.inonu.edu.tr/video/flowplayer-3.0.5.swf", width:352, height:288}); Video için tıklayın flowplayer("player2", {src:"http://www.inonu.edu.tr/video/flowplayer-3.0.5.swf", width:352, height:288});
 
Spam Traps