Ana Sayfa / Haber
Tacan Yerleşkesi 1. Spor Şenlikleri Sona Erdi 1691 defa okundu    Meslek Yüksekokulları bölümleri arasında yapılan futbol, voleybol ve tenis müsabakalarının yer aldığı 1. Spor Şenliklerinin sona ermesiyle dereceye giren öğrencilere ve Meslek Yüksekokulu takımlarına ödülleri verildi.

Tacan yerleşkesinde yapılan ödül törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan İçen, Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. B. Murat Asma, Kale MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Şen, Hekimhan MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Önal, Akçadağ MYO Müdürü Doç. Dr. Numan Durak Aksoy, Battalgazi MYO Müdür Vekili Doç. Dr. Hüseyin Karlıdağ, Fakülte ve Yüksekokul Müdür Yardımcıları, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Etkinlik koordinatörü Okt. Hülya Bingöl yaptığı konuşmada bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri ve bundan sonra gelenekselleştirmeyi planladıkları Tacan Yerleşkesi 1. Spor Şenlikleri'nin centilmenlik havası içerisinde geçtiğini söyledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan İçen ise centilmenlik içerisinde geçen müsabakalarda başarılı olan sporcuları kutladı ve dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.1.Spor Şenliklerinde başarılı olan öğrenci ve Meslek Yüksekokulları şöyle sıralandı:

Tenis

1.Battalgazi MYO (Harun YONCACI)

2.Kale MYO (Yunus SUNA)

3.Kale MYO (Serkan TEKİN)

Voleybol

1.Battalgazi MYO

2.Kale MYO

3.Hekimhan MYO

Futbol

1.Hekimhan MYO

2.Kale MYO

3.Battalgazi MYO

 
Spam Traps