Ana Sayfa / Haber
Turgut Özal Tıp Merkezi MİAD-Malatya Belediyesi Konukevi`nde İftar Yemeği 1431 defa okundu    


Yıllardan beri büyük bir eksiklik olan ve özellikle yurtiçi ve yurtdışından Turgut Özal Tıp Merkezi'ne gelen hasta yakınları için İnönü Üniversitesi, Malatya Belediyesi ve Malatyalı İşadamları Derneğinin (MİAD) ortaklaşa yaptırdıkları MİAD-Malatya Belediyesi Konukevi, hizmetlerine devam etmektedir.

Modern ve lüks imkânlara sahip olan Turgut Özal Tıp Merkezi MİAD- Malatya Belediyesi Konukevi'nin hizmete açılmasıyla önemli bir mağduriyetin giderildiğini belirten vatandaşlarımız Konukevinde sunulan hizmetlerin kendilerini memnun ettiğini belirttiler.

Meşale Derneği'nden Her Gün Ücretsiz İftar Yemeği

Ramazan ayı münasebeti ile Turgut Özal Tıp Merkezi MİAD- Malatya Belediyesi Konukevi önünde kurulan alanda Meşale Derneği tarafından her gün yaklaşık 500 kişiye ücretsiz iftar ve sahur verilmektedir. Özellikle iftar vaktinde hastanede ve konukevinde bulunan hasta yakınlarına yönelik düzenlenen iftar yemeği için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yapılan bu hizmeti memnuniyetle karşılayan hasta yakınları, yıllarca çektikleri bu ve benzeri sıkıntılardan kurtuldukları için Turgut Özal Tıp Merkezi MİAD- Malatya Belediyesi Konukevinin yapımında katkısı olan herkese teşekkür ettiler.


 
Spam Traps