Ana Sayfa / Haber
İÜ Engelli Çocuklar Merkezi Yeni Öğrencilerini Bekliyor 957 defa okundu           
      İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi, verdiği modern hizmetle kısa zamanda çekim merkezi haline gelmeyi başardı. 

      Alanında uzman, etkin bir kadroyla hizmete başlayan Merkez, zihinsel ve bedensel engelliler ile yaygın gelişim bozukluğu ve özel öğrenme güçlüğü sorunları yaşayan öğrencilere teknik altyapısı güçlü, modern bir hizmet sunuyor. Engelli çocuklara yönelik olarak hazırlanan birçok programı bünyesinde barındıran Merkezin hizmetlerinden eğitsel ve tıbbi tanısı konulmuş öğrenciler, her an kayıt yaptırıp ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Üniversitelerin asli vazifelerinden birisinin de bilimsel çalışmaların toplum yararına kullanılması olduğu bilinciyle hareket eden üniversitemiz, Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi'nden hizmet alan öğrencilerine tüm sosyal imkânlarını da açıyor. 

       Öğrencilerini özel servislerle evlerinden alan merkezde her şey öğrencilerin ve ailelerin rahatlığı düşünülerek hazırlanıyor. Bireysel ve grup çalışmalarının olduğu Merkez, sunduğu hizmetlerden yararlanacak yeni öğrencilerini bekliyor.

 
Spam Traps