Ana Sayfa / Haber
Rektör Prof. Dr. Kızılay, Hekimhan M. Emin Sungur Meslek Yüksekokulunu Gezdi 1812 defa okundu    

 

Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay ilçelerdeki Meslek Yüksekokullarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz gün Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay bu defa Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hikmet Sis ile birlikte Hekimhan'a giden Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Hekimhan İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu ve İlçe Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları'nı ziyaret etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kaymakam Efendioğlu ve Başkan Millioğulları, İnönü Üniversitesi ile birçok konuda çalışma yapabileceklerini belirterek ziyaretten dolayı Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay'a teşekkür ettiler.   

Daha sonra Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokuluna geçen Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, okulda incelemelerde bulunarak buradaki çalışmalar hakkında Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hikmet Sis'ten bilgiler aldı. Rektör Prof. Dr. Kızılay, Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yüksekokulunun daha çok tercih edilen bir Meslek Yüksekokulu olması için gerekli desteğin verileceğini kaydetti.

 

 
Spam Traps