Ana Sayfa / Haber
İnönü Üniversitesi Senatosu Doğanşehir’de Toplandı 2995 defa okundu    

Daha önce Kale, Arapgir, Darende, Hekimhan, Kuluncak ve Pütürge ilçelerinde toplanan İnönü Üniversitesi Senatosu, bu defa Doğanşehir'de toplandı.

Mayıs ayı toplantısını Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik başkanlığında Doğanşehir ilçesinde gerçekleştiren İnönü Üniversitesi Senatosu, gündemindeki konuları görüştü. Senato toplantısından sonra ise İnönü Üniversitesi Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.

Doğanşehir Belediyesi Beypınar Sosyal Tesisinde organize edilen toplantıya İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ev sahipliği yaptı.

Toplantı sonrasında Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik başkanlığındaki Üniversite Senatosu, İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk'un katıldığı öğle yemeğinde bir araya geldiler.

İnönü Üniversitesi Senatosunun Doğanşehir'de toplanmasından dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getiren ve Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'e teşekkür eden Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük, bu tür organizasyonların kendilerini onurlandırdığını belirtti.

Yaşı gereği kuruluşundan bugüne Üniversitenin tüm gelişimine tanıklık ettiğini ifade eden Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk, özellikle son dönemde üniversite-şehir kaynaşması adına yürütülen bu ve benzeri faaliyetleri takdirle karşıladıklarını söyledi.

Üniversitenin ihtiyaç duyduğu birçok konuda sundukları katkılardan dolayı Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk'a teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, "Keşke Sayın Vahap Küçük ve Mehmet Kavuk gibi değerler daha çok olsa ve biz de onlara hürmet etsek. Çünkü onlar, nezaket, tecrübe ve daha birçok konuda deneyim sahibi değerlerimizdir. Toplumumuzda kıymeti olan büyüklerimizdir." dedi. 

 

 
Spam Traps