Ana Sayfa / Haber
Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’i Ziyaret Eden Sporcular Başarılarını Paylaştılar 1647 defa okundu    

Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen Üniversitelerarası Spor Müsabakaları'nda başarılı olan ve 1'inci lige yükselen İnönü Üniversitesi Salon Futbolu Takımı ile Amatör Futbol Ligi'nde mücadele veren ve şampiyonluğa oynayan İnönü Üniversitesi Futbol Takımı'nın antrenörleri ve sporcuları, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'i ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

Rektör Yardımcısı ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Davut Özbağ, takım antrenörü Okt. Murat Kayapınar ve sporcuların katıldığı ziyaret, Rektörlük Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

Sağlanan başarılardan ve yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, "Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri olarak, spor kültürünün yaygınlaştırılması için gayret sarf ederken bulunduğunuz ortamlarda gösterdiğiniz tutum ve davranışlarla başka çevrelere örnek olmanız hususunda sizlere önemli görevler düşmektedir." dedi.

Sağladıkları başarılardan dolayı takım antrenörlerini ve sporcuları tebrik eden Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, hediyeler verdiği ziyaretçilerle beraber toplu fotoğraf çektirdi.

 

 
Spam Traps