Ana Sayfa / Haber
Yüzme ve Triatlon Federasyonlarının Başkanları Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’i Ziyaret Etti 1723 defa okundu    

İnönü Üniversitesi Kale Su Sporları Merkezi'nde Türkiye Yüzme Federasyonu ve Türkiye Triatlon Federasyonları ile ortaklaşa yerel, ulusal ve uluslararası organizasyonlar yapmak, İnönü Üniversitesinde yüzme ve triatlon sporunun altyapısının oluşturulması ve yaygınlaştırılması amacı ile Yüzme Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Bozdoğan ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik'i Makamında ziyaret etti.

Görüşmede Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Davut Özbağ, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Cemal Gündoğdu, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer Çelik, Yüzme Federasyonu yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nevzat Mutlutürk, Türkiye Triatlon Federasyonu Genel Sekreteri Ömer Faruk Gümrah, Doç. Dr. M. Emin Kafkas, Murat Kayapınar ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Abuzer Kalkan hazır bulundu.

Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, İnönü Üniversitesinin sportif imkânlarına yapılan yatırımlardan ve Kale Su Sporları Merkezi'ne verdiği önemden bahsederek, gelecek yıllarda sportif başarılar anlamında İnönü Üniversitesinin çok önemli gelişmeler sağlayacağına inandığını söyledi.

Görüşmede, Kale Su Sporları Merkezi'nde Türkiye Yüzme Federasyonu ve Türkiye Triatlon Federasyonları ile ortak çalışmalar yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu ve işbirliği yapma noktasında karşılıklı kararlılık vurgulandı.   

 

 

 
Spam Traps