Ana Sayfa / Haber
Doğanşehir Meslek Yüksekokulu Binasının Yapımı için Protokol İmzalandı 2992 defa okundu    

İnönü Üniversitesi Doğanşehir Meslek Yüksekokulu binasının yapımı için Üniversite ile Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Tic. Limitet Şirketi arasında protokol imzalandı.

İnönü Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Tic. Limitet Şirketi adına ise Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün imza attığı protokole göre Doğanşehir Meslek Yüksekokulunun %51'lik kısmını söz konusu şirket üstleniyor, geriye kalan kısmı ise İnönü Üniversitesi tarafından tamamlanıyor. Meslek Yüksekokulunun Doğanşehir'in Karşıyaka Mahallesindeki toplam alanı 28.282 m2 olan iki arsa üzerinde yapılacağı ve binanın %51'lik kısmının 2015 sonuna kadar tamamlanıp Üniversiteye devredileceği açıklandı. Yapılan protokolde, ayrıca Doğanşehir Meslek Yüksekokuluna binanın %51'lik kısmının yapımını üstlenen şirketin belirleyeceği bir ismin verileceği kaydedildi.

Protokolün imza töreninde Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik ve Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün yanı sıra Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mehmet Karagöz, Sürgü MYO Müdürü Prof. Dr. Hacı Bayram Karadağ ve Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan da hazır bulundu.

 

 
Spam Traps