Ana Sayfa / Haber
İnönü Üniversitesi: Modern Spor Tesislerimiz Malatyalıların Kullanımına Açıktır 4522 defa okundu    

Bilimsel çalışmalar, eğitim-öğretim faaliyetleri ve sağlık hizmetlerinin yanı sıra fiziksel alt yapısı itibari ile de adından söz ettiren İnönü Üniversitesi, sahip olduğu sosyal, kültürel ve sportif imkânlarını Malatyalıların da istifadesine sunuyor.

Özellikle son yıllarda şehir ile bütünleşme ve sosyal sorumluluk bilinciyle halkın sorunlarına çözümler sunma çabası içinde olan İnönü Üniversitesi bu yolda önemli adımlar atıyor.

Bilimsel ve eğitsel çalışmaların yapılacağı modern binaların yanı sıra kültürel ve sportif etkinlerin gerçekleştirildiği son derece donanımlı tesislere de sahip olan İnönü Üniversitesi, sahip olduğu bu imkânları Malatya'da yaşayan herkesin istifadesine sunuyor.

Bu bağlamda futbol, voleybol, basketbol, hentbol, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortları, bilardo salonu gibi modern ve tam donanımlı spor tesislerinden yararlanmak isteyen herkes İnönü Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Spor Şube Müdürlüğünün (0 422) 377 44 62 numaralı telefonu ile irtibata geçerek söz konusu tesisleri belirtilen koşullarda kullanabiliyor.

 

 
Spam Traps