Ana Sayfa / Haber
Üniversitemiz Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi 1810 defa okundu    

Bilişim, Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği (BEKAD) işbirliği ile düzenlenen hizmet içi eğitim programı kapsamında İnönü Üniversitesi idari yönetici ve personeline "Kişisel Gelişim Eğitimi" verildi.

İnönü Üniversitesi Kalegöl Otel'de gerçekleştirilen eğitim programının açılışına Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Genel Sekreter Doç. Dr. Kadir Kartalcı, Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan ve Üniversite personeli katıldı.

Programın açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, kişisel gelişim eğitiminin önemine vurgu yaparak, çalışanların iş performansının arttırılması ve çağın gereksinimlerine uygun olarak kişisel gelişimin sağlanması için bu tür etkinliklerin kaçınılmaz olduğunu dile getirdi.

Kişisel Gelişim ve NLP uzmanı Oğuz Saygın ile Psikolog Kutay Ürkmen'in verdiği eğitimde, Kurumsal ve bireysel başarının artırılması, ülke kaynaklarının daha etkin kullanılması, daha yüksek kalite ve verimliliğin sağlanabilmesi, zamanın doğru, verimli ve planlı kullanılabilmesi, çağımızın hastalığı olan stres ile nasıl baş edilmesi gerektiği ve günlük hayatta önemli kayıplara neden olan öfke kontrolünün nasıl sağlanacağı konuları işlendi.

4 gün süren etkinlik boyunca isteyen personelin Kalegöl Otel'de konakladığı program, personele katılım belgesinin verilmesi ile son buldu.

 

 
Spam Traps