Ana Sayfa / Haber
Üniversitelerarası Salon Futbol Grup Birinciliği Müsabakaları Başladı 1935 defa okundu    

 

"Üniversitelerarası Salon Futbol Grup Birinciliği" müsabakaları İnönü Üniversitesinin ev sahipliğinde başladı.

 

Üniversitenin Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen seremoniye Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Künkül, Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Murathan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Davut Özbağ, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer Çelik, Spor Şube Müdürü Salih Coşar ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlikte Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Künkül ve Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Murathan, yaptıkları konuşmalarda gerçekleştirilecek olan müsabakaların dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde geçmesini dileyerek tüm sporculara başarı temennisinde bulundular.

Seremoni programından sonra açılış vuruşu yapması için sahaya davet edilen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Künkül'ün topa vuruşu ile müsabakalar başladı.

1-5 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan müsabakalara erkek ve bayan takımı olarak İnönü, Yüzüncüyıl, Dicle, Giresun, Erzincan, Ardahan, Melikşah Üniversitelerinin katıldığı öğrenildi.

 

 
Spam Traps